eSIM destekli Xiaomi akıllı saati ortaya çıktı! İşte özellikleri

Xiaomi, akıllı saat pazarındaki payını büyütmek istiyor. Redmi ile bütçe dostu pazara ve Xiaomi modelleriyle üst düzey segmente hitap eden şirket, yuvarlak kadranlı yeni bir model üzerinde çalışıyor. Xiaomi Watch 3 Pro olduğu düşünülen saat neler vadediyor?

Xiaomi Watch 3 Pro mu geliyor?

Sosyal medyada ortaya çıkan bilgiler, Xiaomi’nin yeni akıllı saatini gözler önüne serdi. M2312W1 model numarasına sahip akıllı saat, Çin’deki telekom ekipmanı ağlarında ortaya çıktı. Tasarımını gözler önüne seren sızıntı, eSIM ile geleceğini söylüyor.

Cihazın genel tasarımını gösteren görüntüler; Xiaomi Watch 2 Pro gibi yuvarlak bir tasarıma sahip olacağını ortaya koydu. M2312W1 kod adlı akıllı saat, Xiaomi Watch S3’ün kare tasarımını kullanmayacak. Bu da daha sportif bir yaklaşım benimseyeceğini gösteriyor.

Ağ listesi aracılığıyla ortaya çıkan özellikler, M2312W1’in 586mAh bataryadan besleneceğini iddia ediyor. Bu da daha önceki Xiaomi saatlerinden daha büyük bir bataryaya sahip olduğunu gösteriyor. Watch S3’te 486mAh ve Watch 2 Pro’da ise 495mAh bataryalar bulunduğunu belirtelim.

Saat ayrıca eSIM teknolojisini destekleyerek telefonla eşleştirmeye gerek kalmadan hücresel bağlantı desteğine sahip olacak. Çin’deki bilgiler, China Mobile ve China Unicom ağlarıyla uyumlu olduğunu gösterdi. Yani farklı ağları destekleyeceği belirtildi.

Önceki raporlar M2312W1’in 3C sertifikasını geçtiğini ve 10W hızlı şarjı desteklediğini ortaya koydu. Tasarıma bakılırsa akıllı saat Xiaomi Watch 3 Pro modeli olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir